ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ВОСКРЕСІННЯ

Lviv Academic Theatre Voskresinnia
Home
 
   

 

 

 

NEWSLETTER /Інформаційний бюлетень

Замовити репертуар

 

 

 

 

 

   

  Репертуар Вистави Золотий Лев Історія театру KолективDownload file  Партнери театруКонтакти  

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

на афіші: 2 грудня поч. о 19.00,  3 грудня поч. о 18.00

Олександр Мардань - АР’ЄР *або Захоплююча патологія (дуже іно – земна** п’єса у трьох вимірах /3Д/) Тривалість вистави 2 год. 20 хв  

Сучасна українська драматургія Олександра Марданя вперше поставлена театром «Воскресіння». Сама назва «Захоплююча патологія» вже говорить про те, що ми живемо в світі, де все треба сприймати з посмішкою та іронією: процеси влади, питання кохання та людського буття. Яскрава сатира на наше суспільство в п’єсі О. Марданя перегукується з вічною темою шекспірівського Гамлета, де театр як життя, а життя як театр. Як завжди, Ви побачите цікаві, нестандартні рішення режисера та постановника Ярослава Федоришина та Алли Федоришиної.

Переклад Ростислава Коломійця. Постановка рок-н-ролу – Тарас Шит.

 

.Дійові особи та виконавці:
Річард, Клавдій, Андрій Альбертович (режисер) – Володимир Губанов. Пол, Полоній, Павло (актор) – Петро Микитюк.
Глен, Гамлет, Гліб (актор) – Тарас Юричко / Володимир Чухонкін. Глядач – Назар Лис / Василь Булат Грейс. Гертруда, Регіна (досвідчена актриса) – Тетяна Ткаченко. Хейлі, Офелія, Оленка (молода актриса) – Наталія Лукашонок / Марія Ковалик. Масажист, привид старого Гамлета – Юрій Пилипчук / Василь Булат.

Постановка – Заслужений діяч мистецтв України Ярослав ФедоришинРежисура, сценографія та костюми – Заслужена актриса України Алла Федоришина.

 

.Трвалість вистави  2 год. 30 хв. Ціна квитків: 100 грн., студентський – 70 грн 

 

на афіші: 4 грудня поч. о 18.00
Біляна Србляновіч Сарана (сімейна мелодрама)  

Сарана”, за п’єсою Біляни Србляновіч, драми якої належать до інтелектуально-вишуканого мистецтва. Ця вистава неодмінно зачепить серце кожного глядача, адже вона про те, що є найважливіше в нашому житті: любов, мрії, добро, і щось недосяжне, до чого ми завжди прагнемо, а поза цим життя проходить, так як спалах блискавки. Ця вистава для тих хто вміє думати, відчувати і любити! Подивившись виставу «Сарана» ви зустрінетесь з цікавими мистецькими метафорами режисера та художника Ярослава та Алли Федоришиних.

 

.Ролі та виконавці: Надія, 35 Галина Стричак, Мілан, 35 Назар Лис / Володимир Чухонкін, Дада, 36 Наталка Марчак, Фреді, 39 Володимир Губанов / Тарас Юричко, Алегра, 10 Наталка Лукашонок / Марічка Ковалик, Жанна, 50 Тетяна Ткаченко, Максим, Макс, 55 Петро Микитюк, Пан Ігнатовіч, 75 Володимир Геляс, Пан Йович, 80 Юрій Пилипчук, Пан Сімич, 75 Вячеслав Рєпін, Пані Петровіч, 78 Людмила Петруленкова.                                   Режисура та музичне оформлення: Заслужений діяч мистецтв України  Ярослав Федоришин.Сценографія та костюми:  Заслужена артистка України Алла Федоришина.

 

  Трвалість вистави 1 год. 40 хв. Ціна квитків: 100 грн., студентський – 70 грн.


 

Квитки можна придбати в театрі «Воскресіння» за адресою м.Львів, пл.Ген.Григоренка, 5

 або на сайті:

 

 

вуличнi виставі

 

Йов


 

 

27-ого квітня 2014 року булa проведенa канонізація Папи Римського Іоанна Павла II. В нашому репертуарі залишається сценічна вистава зі староцерковними співами «Йов». Це хоральна притча, поставлена на основі п’єси Кароля Войтили «Йов» (1940 р.). Автор описав п’єсу як "лінійна драма грецької форми, але християнська по духу», присвячена терпінню. Натомість, під відкритим небом представляємо вуличне дійство без слів під тією ж назвою. Вистава «Йов» була показана в Україні, Чехії, Росії, Білорусії, Туреччині та Єгипті. Найтепліший прийом однак був у Польщі. Цією виставою наш театр віддає шану найбільшому Йову нашого часу...

Глорія

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Під етномузику вісім персонажів на ходулях творять феєричне дійство, пов’язане із ритуалом вогню. Спочатку були птахи, потім з’явились люди, потім було весілля, потім з’явились діти, потім появилось золото і з’явився вогонь, який почав розривати і спалювати все добре, чисте і духовне в людях в пошуках за золотом. Всі ці вічні теми червоною лінією проходять в виставі “Глорія”. Вистава заворожує пластикою акторів, де сцени апокаліпсису працюються жорстко і в шаленому ритмі. Фінал вистави створюється піротехнічними сценами на етнічній музиці Буковини та Гуцульщини. Після апокаліпсису знову повертається радість світло людського життя на Землі. Сценарій та музичне оформлення Ярослав Федоришин Засл. діяч мистецтв України Режисер Алла Федоришина Засл. артистка України

 

важливі фестивалі ми  показали : Міжнародний фестиваль вуличних театрів "Street 24" у Кракові, Словацький фестиваль мистецтв в м. Кошице (Словаччина), фестиваль вуличних театрів  FETA у Гданську, фестиваль "Біла вежа" у Бресті (Білорусь) Міжнародний театральний фестиваль експериментального театру в Каїрі (Єгипет), Fadjr Міжнародний театральний фестиваль у Тегерані

 (Іран), International LinzerStraßenkunstfestival у Лінці (Австрія), Міжнародний фестиваль вуличних театрів у Eлена Гора, фестиваль театрів Центральнoй Європі  "Сусіди" в Любліні театральний фестиваль вуличних театрів «Ла Страда» в м. Каліш, Літній фестивал театрів в Замості і в Тбілісі (Грузія)..


 
Вишневий сад

У виставі відчувається атмосфера різного часу, яка вибудовується сценами ходулістів, вогнем, водою. Проходить час, про який говорить Фірс, і разом з акторами глядачі на хвилинку задумуються над тим прекрасним, що існує всередині і поза нами. Вишневий сад цвіте тільки один раз в рік. Це символ прекрасного, яке так швидко проходить. Його неможливо зупинити, так як і час, молодість, дитинство.  Ми бачимо неймовірно романтичні сцени, які розігрують актори театру. Ми сміємося разом з ними і плачемо з персонажами, створеними А.П.Чеховим.  Представлений в Україні, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Білорусії, Іспанії, Німеччини, Голландії, Італії, Південної Кореї, Бельгії, Хорватії. Він виграв Гран-прі Міжнародного театрального фестивалю у Бресті (Білорусь), а також був нагороджений журі на Міжнародний театральний фестиваль «Голосу історії" у Вологді (Росія).


Йов 11 квітня 2015 о 20.00, Краків (Польща)

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

ідеййого першої п’єси “Йов“,написаної у 1940 році і вперше втіленої на українській сцені  театром “Воскресіння“..Це вистава про найсокровенніше у нашому житті: про Віру, яка підтримує нас у найважчі хвилини, про всеосяжну любов і опіку Божу над кожним з нас. Хоральний спів і гармонія акторських робіт чекає на глядачів у виставі “Йов“ Кароля Войтили. Сюжет п’єси є вічним, бо він є біблійним. У Йова забирають все, що може бути найдорожчим у людини: близьких людей та достаток. В нього залишається тільки віра в Бога, яка і допомагає повернути втрачене. Питання віри – вічне питання, яке тривожить людство, бо ми не можемо зрозуміти, за словами Яна Твардовського, що “падають з неба маленькі й великі нещастя, потрібні для щастя“, що Бог ніколи нас не покине, бо “коли Бог закриває двері, то відкриває вікно”. Саме ці питання піднімає ця п’єса Кароля Войтили.

Якщо людина не дивиться на небо, вона втрачає обрії своєї власної дороги” – в цих словах Святійшого Отця Iвана Павла ІІ відбиток

     
інформації
 
Театралізовані дійства на Різдво. З 2 до 5 та 7 січня у дворику Ратуші театр «Воскресіння» показував незабутню театралізовану вогняну інсталяцію «Коли ангели спускаються на землю». Відтак, протягом цих днів атракцію відвідали понад 3,5 тис львів’ян та гостей міста.
 
У Львівському академічному театрі «Воскресіння» 2.10.  з успіхом пройшла прем’єра нової вистави «Ар’єр, або Захоплююча патологія» за п’єсою сучасного українського драматурга Олександра Марданя. Постановка Заслуженого діяча мистецтв України Ярослава Федоришина.
 
5 вересня у центрі Львова пройшла карнавальна хода учасників Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев на вулиці - 2013»